Učlanite se putem interneta i konkurišite za poslove!
Niste registrovani?
Otvorite svoj nalog
Ulogujte se
Postanite član naše mailing liste i ponude za posao će stizati na Vašu
e-mail adresu.

KONKURIŠITE ZA OVAJ POSAO

Konkurs ističe: 08-06-2024
Kategorija: Promocije
Naslov konkursa: Buker/ica -Promoter
Grad: Vrnjacka Banja
Opis posla:
Eterna Vita Group d.o.o. je domaća firma sa sedištem u Beogradu, u kojoj nesebično prenosimo znanje i iskustvo i gradimo kadar koji čini sadašnjost i budućnost firme. Sve u cilju zadovoljstva i poverenja mnogobrojnih zadovoljnih korisnika, kao viziju poslovanja firme. Usled regionalnog razvoja i povećanja interesovanja za naše proizvode, na teritoriji cele republike Srbije, raspisujemo konkurs za poziciju:
Buker/ica- Promoter , Vrnjacka Banja
(više izvršilaca)
Mesto zaposlenja: Vrnjačka Banja
Opis posla:
  • Svakodnevna komunikacija sa fizičkim licima kroz kratke razgovore
  • Deljenje pozivnica u sklopu hotela i centra Vrnjačke Banje
  • Doček gostiju pred početak prezentacije
  • Postoji mogucnost honorarnog rada
Uslovi za kandidate:
  • Komunikativnost
  • Snalažljivost
  • Izražena energetičnost i entuzijazam
  • Poželjno prethodno iskustvo u komunikaciji sa ljudima
Nudimo vam:
  • Prijavu i zagarantovanu mesečnu platu
  • Redovna primanja
  • Pozitivno radno okruženje i prijatan poslovni ambijent
  • Radno vreme od ponedeljka do petka (vikendi neradni)
  • Fiksna plata+bonusi
  • Dugoročnu saradnju, napredovanje i usavršavanje
  • NAPOMENA: za kandidate iz Kragujevca ima obezbedjen prevoz
Kontakt telefon : 064 - 1001-740
Vase prijave mozete nam slati na : hr@emperoline.com

Najnoviji konkursi

Sanker
Konobar/ica -sanker/ica -Vozdovac
GIPSAR
Konobar/ica -sanker/ica
SANKER
POMOČNI RADNIK U MAGACINU
Sobar/ica - Vozdovac
higijeničar/ka - restoran
Pomoćni radnik u kuhinji
konabar/ca - Senjak